Oceń
 • 40% przez pierwsze 3 dni
 • Darmowy czat na żywo 24/7
 • Plany bezpłatne + premium
9.1 Bardzo dobrze
Łatwość użycia
90% Complete
Elastyczność projektowania 8/10

Site123

SITE123, założona w 2016 roku, uważa się za „zdecydowanie najłatwiejsze darmowe narzędzie do tworzenia stron internetowych”. Firma zamierza oferować proste rozwiązanie do tworzenia stron internetowych dla każdego użytkownika. Ich głównym atutem jest połączenie przyjaznego dla użytkownika interfejsu z typowymi cechami czołowych twórców stron internetowych: narzędzia SEO, intuicyjny edytor WWW, w pełni intuicyjne i przyjazne dla urządzeń projekty, narzędzia mediów społecznościowych i integracja z systemem PayPal.

SITE123 oferuje pakiet bezpłatny oraz cztery pakiety premium. Jest to doskonały wybór dla właścicieli małych firm, którzy chcą rozwijać się w Internecie - czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o różnych opcjach oferowanych przez SITE123.

Site123 in detail

 • W pełni intuicyjny interfejs
 • Unikalne i proste opcje premium
 • Wiele kategorii układów i wtyczek
 • Świetne dla użytkowników z niewielkim lub zerowym doświadczeniem w kodowaniu
 • Idealny także dla przedsiębiorców z ograniczonym czasem pracy przeznaczonym na tworzenie lub utrzymanie strony internetowe

Plusy

 • Rzetelny handel elektroniczny (eCommerce)
 • Darmowy hosting i domena
 • Zintegrowane narzędzia SEO
 • Funkcja tłumaczenia umożliwia tłumaczenie do 150 słów na więcej niż 50 różnych języków
 • Szablony dla stron internetowych wszystkich rozmiarów
 • Możliwość dodania nieograniczonej liczby stron do swojej witryny

Minusy

 • Obsługa klienta do poprawy
 • Proces projektowania jest ograniczony
 • Brak dostępu do kodu Twojej witryny
 • Zawartość witryny nie może być importowana ani eksportowana

UX - przyjemność użytkowania

Ogólnie rzecz biorąc, SITE123 oferuje wysoką jakość obsługi klienta. Ma rozsądne ceny, wspaniałe funkcje, a interfejs jest jednym z najprostszych i najbardziej intuicyjnych w branży budowania stron internetowych. Pozostaje jednak w tyle za niektórymi konkurentami w zakresie szablonów analitycznych i jakościowych. Można również odczuć, że ma ograniczone możliwości - nie dlatego, że jest ich niewiele - ale dlatego, że wiele z nim pochodzi z witryn innych firm. Ta zależność od ulepszeń innych firm sprawia, że użytkowanie nie jest tak  zintegrowane.

Mimo to jest to doskonały wybór dla tych, którzy szukają prostoty. Dodatkowo SITE 123 posiada imponujące funkcje dla handlu elektronicznego (e-Commerce). Każdy będzie mógł zaprojektować swoją wymarzoną stronę bez nadmiernego projektowania i rozwijania umiejętności.

Opcje Planów Premium

Oferty SITE123 są bardzo proste: istnieje tylko jeden pakiet premium i jedna darmowa alternatywa.

Pakiet bezpłatny jest podstawową opcją z pamięcią 500 MB i przepustowością 1 GB, co czyni go najlepszym dla stron jednostronicowych. Zawiera baner reklamowy „Powered by SITE123” na Twojej stronie, która jednocześnie będzie w subdomenie SITE123 (nie będziesz mógł założyć własnej domeny). Ten pakiet może się nie sprawdzić, jeśli próbujesz uruchomić profesjonalną stronę internetową.

Pakiet premium SITE123 najlepiej nadaje się dla właścicieli małych firm. Za 15,80 $ USD miesięcznie użytkownicy usuwają baner reklamowy, otrzymują nazwę domeny na rok, tłumaczenie na jeden dodatkowy język, 50 zamówień miesięcznie, pamięć 30 GB, przepustowość 15 GB, listę wysyłkową 1000, zasoby handlu elektronicznego (eCommerce), domenę połączenia i dwie skrzynki pocztowe. Jest to najpopularniejsza opcja.

Dostępne narzędzia do projektowania strony

SITE123 obejmuje wszystkie najważniejsze elementy, które powinien posiadać każdy kreator witryny premium:

 • Wiele czcionek
 • Setki szablonów tematycznych
 • Solidne narzędzie SEO, które gwarantuje, że Twoja witryna będzie łatwo dostępna w wyszukiwarkach
 • Niesamowita biblioteka obrazów z setkami propozycji Spersonalizowany e-mail
 • Narzędzia do handlu elektronicznego (e-Commerce), dzięki którym możesz przyjmować płatności kartą kredytową
 • Intuicyjne strony internetowe 
 • Prosta integracja bloga
 • Tła jako obraz lub wideo
 • Edytor wizualny umożliwia podgląd wszystkich zmian wprowadzonych na stronie

SITE123 idzie o krok dalej niż większość twórców stron internetowych, biorąc pod uwagę handel elektroniczny (eCommerce), który umożliwia globalny biznes i na dodatek oferuje możliwości wielojęzycznej strony internetowej. Oznacza to, że nie musisz tworzyć różnych witryn dla każdego języka, ale zamiast tego możesz zarządzać różnymi wersjami językowymi na tej samej witrynie. Strona oferuje narzędzie do tłumaczenia, które obejmuje automatyczne tłumaczenie nagłówków i podtytułów.

Szablony

SITE123 nie oferuje galerii szablonów - zamiast tego posiada motywy lub układy. Są one zorganizowane zgodnie z podstawową klasyfikacją, taką jak biznes, restauracje i żywność, sklep internetowy, technologia, blog i muzyka. Po dokonaniu wyboru, moduły zawartości i menu nawigacji zostaną odpowiednio zorganizowane. Później zdecydujesz, czy wolisz stronę jednostronicową, czy witrynę wielostronicową. Zmiany w szablonie będą możliwe dopiero po nadaniu im jednego na podstawie motywu witryny.

Po wybraniu motywu możesz nazwać witrynę i wybrać opcje językowe. Dostępne są dziesiątki języków, w tym angielski, niemiecki i francuski.

SITE123 zawiera zestaw narzędzi, które umożliwiają zmianę czcionek, stylów przycisków i aktywację/dezaktywację integracji mediów społecznościowych. Przyjrzyj się układom oferowanym wcześniej, ponieważ zmiana szablonów podczas edycji jest niemożliwa (musisz zacząć od nowa).

Wadą tego wysoce zindywidualizowanego systemu są ograniczone opcje szablonów dla określonych branż (na przykład nie ma opcji szablonów prawnych ani konstrukcyjnych). Kategorie tematyczne są dość szerokie, więc większość użytkowników będzie musiała poświęcić więcej czasu na samodzielne dokonywanie wyborów układu i projektowania, zamiast wybierać gotowy szablon, który ma już wszystko to, czego szukają.  

 

Obsługa klienta

Istnieje wiele różnych opcji dostępu do obsługi klienta z SITE123: przewodniki i samouczki krok po kroku, e-mail, czat na żywo i kilka kanałów mediów społecznościowych. To niezawodne, wysokiej jakości wsparcie, które spełnia każde potrzeby.

 

Handel elektroniczny (eCommerce)

Z myślą o właścicielach firm plan Professional zaczyna się od 21,80 $ USD miesięcznie  i jest odnawialny co trzy miesiące, sześć miesięcy, rocznie, co dwa lata lub co trzy lata. Ta opcja handlu elektronicznego (eCommerce) jest bardzo łatwa w konfiguracji. Możesz połączyć swoje konto Paypal w celu łatwej i bezpiecznej płatności, a SITE123 umożliwia oferowanie kodów rabatowych i zarządzanie zapasami sklepów, a także innymi zaawansowanymi funkcjami handlu elektronicznego, trzema dodatkowymi językami,  2500 listą mailingową, 500 zamówieniami miesięcznie, przepustowością 45 GB, pamięcią o pojemności 90 GB, pięcioma skrzynkami pocztowymi i łącznością z domeną. Obejmuje również korzystanie z domeny przez jeden rok i usuwa wszystkie reklamy SITE123.

 

Ogólny zarys

SITE123 to świetne rozwiązanie dla małych firm i użytkowników, którzy chcą stworzyć własną, prostą stronę internetową lub sklep internetowy, nie zatrudniając eksperta ds. Kodowania i nie spędzając zbyt wiele czasu nad administracją strony. Plany handlu elektronicznego (eCommerce) są niezwykle profesjonalne i elastyczne, a ich cena jest bardzo rozsądna - nie ma mowy o złym wyborze, używając SITE123 do sprzedaży produktów online. Dla blogera lub użytkownika zainteresowanego prostą, bezpłatną stroną, SITE123 oferuje wyrafinowane, konfigurowalne galerie zdjęć, tła obrazowe i wideo oraz wysokiej jakości efekty wizualne.